Меню

Аналіз стічної води після очищення

АСК - Експерт допомагаємо протягом 2 годин

Аналіз стічної води після очищення


Всі підприємства, яким необхідно скидати зливні води у водойми - зобов'язані робити прочищення трубопровідних мереж. Аналіз стічної води після очищення
Протягом якого часу ви можете мені допомогти?
Наші співробітники допоможуть вам протягом 2-х годин після отримання від вас заявки.
Де ви працюєте, яку територію обслуговуєте?
Компанія обслуговує всіх клієнтів в Києві та Київській області.
якщо вам потрібна кваліфікована допомога в іншій області України, уточнюйте за телефонами сервісної служби +38 (044) 362-11-21
Яка гарантія на роботу фахівців компанії Стар-Терм
Гарантія від компанії Стар-Терм дається на пів року після ремонту котла (на будь-який компонент і роботу, яку виконав фахівець компанії).
Сервіс

Вода необхідна в будь-якому виробництві, на всіх підприємствах, заводах, фабриках. Її використовують для обробки сировини, Промивання різних порід, отримання харчових продуктів. При цьому-необхідний якісний джерело водопостачання, оскільки від нього залежить не тільки весь виробничий процес, а й отриманий в результаті продукт.

Для отримання якісного джерела води в першу чергу не варто викидати не перероблені відходи в грунти і води. Також слід стежити за станом очисних систем і систем каналізації. Вони можуть загнивати і бити джерелами забруднення водойм, розсадниками хвороб. Тому, стан стічних вод-важлива частина охорони природи, та згідно змін від 07.03.2009 р. з наказом № 30 від 05.07.95 р. «Про затвердження Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України» П.12.3. 3. Всі підприємства абоненти повинні проводити профілактичну прочищення мережі діаметром до 500 мм включно з періодичністю прочищення – не рідше одного разу на рік.

Мета аналізу стічних вод-отримати дані про стан якості води, що скидається і її небезпеки. Вона може містити як розчинні так і не розчинні забруднення. Щоб дізнатися показники складу води і її забруднення, проводять аналіз.

Всі підприємства, яким необхідно скидати зливні води у водойми - зобов'язані робити прочищення трубопровідних мереж. Щоб отримати договір на скидання стічних вод-потрібен аналіз стічних вод і акт виконаних робіт після прочищення.

Ми надаємо послуги в прочищенні Все різних мереж. Прочищення робиться гідродинамічним способом і після неї замовник може отримати розширений результат аналізу стічних вод.

Замовити послугу

Тема форми

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Як ми працюємо:

  • По телефону проведемо діагностику і визначимо час виїзду
  • Виїзд майстра з усім необхідним комплектом обладнання
  • Робим якісну прочистку труб та надаємо професійну консультацію
  • Введення в експлуатацію і надання гарантії на обладнання та монтаж
Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
цікаві пропозиції, новини та знижки:
13
підписано

Замовити дзвінок