Меню

Телеінспекція внутрішнього стану труб

АСК - Експерт допомагаємо протягом 2 годин

Телеінспекція внутрішнього стану труб


Телеінспекційне обладнання дозволяє визначати внутрішній стан трубопроводів без механічного порушення працездатності труб. Проводять його з метою виявлення різного роду пошкоджень в трубах, пробоїв, тріщин, сторонніх предметів, а також засмічень.

Проводити таку перевірку можна навіть в трубах невеликих діаметрів. Маленька кольорова відеокамера високої якості передає зображення на екран монітора, де можна детально розглянути що відбувається в трубопроводі, при цьому залишається запис всієї телеінспекції, яка є підтвердженням відео діагностики для замовника. Для точного визначення ділянки трубопроводу, де виявлені будь-які порушення або засмічення - камери забезпечені спеціальними датчиками. Ці датчики дозволяють з великою точністю провести завмер пройденого шляху камери, що дозволяє швидко знайти те місце, де необхідний ремонт. Для пересування камер використовують самохідні апарати або насадки дозволяють змінювати кут огляду, а також приймати горизонтальне положення в місцях затоплених рідинами.

Наявність підсвічування на камері-робить зображення дуже якісним. Все це-безсумнівний плюс телеінспекції, адже якщо зроблений ремонт, або труби лежать у важкодоступних місцях, то на пошук і усунення аварійних ділянок труб доведеться витратити багато зусиль, фінансів і часу. За допомогою телеінспекційного обладнання це завдання вирішується дуже швидко і раціонально.

Телеінспекцію варто проводити при слабкій пропускній здатності труб або при підозрі на втрати зливних вод. Без особливих втручань можна швидко і без забруднень визначити всі порушення всередині трубопроводу. А ремонт аварійної ділянки можна провести локально, не зачіпаючи при цьому сусідні труби.

Переглянувши матеріали Відео діагностики, експерт може оцінити загальний стан труб, ступінь їх забруднення, потреба в прочищенні або заміні. Також можна перевірити заповненість септиків і зливних ям, визначити чи потрібно робити їх викачування.

В яких випадках це необхідно робити?

При виникненні аварій і позаштатних ситуацій при експлуатації трубопроводів.
Перед введенням в експлуатацію нових і відновлених ділянок каналізаційних ліній.
Для прийняття рішення про можливість подальшого обслуговування та експлуатації інженерних комунікацій.

Що станеться, якщо цього не зробити?

Експлуатація та обслуговування інженерних комунікацій стає скрутними або зовсім неможливими.
Відсутня можливість для обгрунтованого прийняття правильного рішення при експлуатації та обслуговуванні інженерних комунікацій.
Недостатньо підстав для підтвердження доцільності витрат на обслуговування інженерних комунікацій.

Телеінспекція внутрішнього стану труб
Протягом якого часу ви можете мені допомогти?
Наші співробітники допоможуть вам протягом 2-х годин після отримання від вас заявки.
Де ви працюєте, яку територію обслуговуєте?
Компанія обслуговує всіх клієнтів в Києві та Київській області.
якщо вам потрібна кваліфікована допомога в іншій області України, уточнюйте за телефонами сервісної служби +38 (044) 362-11-21
Яка гарантія на роботу фахівців компанії Стар-Терм
Гарантія від компанії Стар-Терм дається на пів року після ремонту котла (на будь-який компонент і роботу, яку виконав фахівець компанії).
Які деталі ви використовуєте в ремонті?
Компанія Стар-Терм використовує деталі як оригінальних брендів так і аналоги, компанія надає вибір клієнту і він вирішує яку деталь він хоче бачити у себе в котлі.
Сервіс

Що ми робимо?

Інспекцію проблемних ділянок самопливних і напірних внутрішніх і зовнішніх трубопроводів з точним визначенням місця і ступеня руйнування, діаметром від 40мм до 250мм.


Як це ми робимо?

У попередньо прочищеному ділянці трубопроводу переміщається рухома частина телеінспекційного обладнання, що фіксує внутрішній стан трубопроводу на моніторі.

Переваги:

  • Можливість аргументувати статтю Витрати фінансових коштів на ремонт, обслуговування та експлуатацію інженерних комунікацій.
  • Рекомендації щодо усунення виявлених причин несправностей функціонування трубопроводу.
  • Встановлений термін подальшої експлуатації дозволяє: планувати проведення капітального ремонту комунікацій і отримувати фінансову вигоду не виробляючи їх передчасного ремонту.

Вас може зацікавити:

Замовити послугу

Тема форми

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Як ми працюємо:

  • По телефону проведемо діагностику і визначимо час виїзду
  • Виїзд майстра з усім необхідним комплектом обладнання
  • Робим якісну прочистку труб та надаємо професійну консультацію
  • Введення в експлуатацію і надання гарантії на обладнання та монтаж
Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
цікаві пропозиції, новини та знижки:
13
підписано

Замовити дзвінок